دانلود رمان از تجریش تا راه آهن از افسون امینیان

دانلود رمان از تجریش تا راه آهن از افسون امینیان

- - -

از تجریش تا راه آهن، قصه ی دختری است به نام گلی که گلفروشی کوچکی دارد و در اوقات بیکـاری ، خاطرات کودکی اش را در دفتر خاطراتش مـی نویسد و پرده از رازی بر مـی دارد که دلش زیر تلی از سنگینی بار آن مدفون شـده است.
از تجریش تا راه آهن قصه ی تضاد های دو قشر از جامعه است که هر دو زیر سقف آسمان و در یک شـهر زندگی مـی کنند اما مـیان آنها فاصله بسیار است.

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات کامل

نویسنده رمان

دانلود رمان از تجریش تا راه آهن از افسون امینیان

هم اکنون کاملترین نسخه رمان از تجریش تا راه آهن را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان از تجریش تا راه آهن ‌میباشد

قسمتی از رمان از تجریش تا راه آهن :
هنوز هم نگاه جماعت نسوان را به سمت خود میکشاند.
اولین چیزی که از او در ذهنش پر رنگ شد ، یک جفت سبیل پر پشت بود که انتهای آن همانند فرفره رو به بالا تاب خورده بود ، که به وقت راه رفتن بال بال زدن کلاغ را تداعی می کرد. گوشه ی لبش به سمت راست چین خورد و ایش نا محسوسی زیر لب گفت. از ایرج خان که سر و گوسش می جنبید، دل خوشی نداشت و به قول عمه الهه اش، ای کاش ایرج خان به جای قد و قیافه ، سنار سه شاهی اخلاق داشت و چه بهتر می شد که چراغ وجودش سلامت و تندرست از دور می تابید !

خودکار را از حصار دندانهایش نجات داد و چشم هایش را بر هم فشرد تا گفته های مادر و پدرش را از آن روز… هابه یاد آورد . گویی، تاریخ نگاریست که موظف است وقایع را دقیق بنگاردو بعد از تامل اندکی شروع به نوشتن کرد. دست و دلبازی پدر بزرگ مرحومم به این جا ختم نشد و بعد از عروسی مفصلی که با خرج خودش برای هر دو دخترش در یک شب برگزار کرد، دو باب منزل جفت هم که انتهای کوچه ی بن بستی به نام کوچه درختی قرار داشت به همراه مختصری لوازم منزل به عنوان جهاز به دختر هایش داد تا زندگی شان را آغاز کنند.

من که آن موقع ها نبودم، ولی این را از بین خاطرات مامان فروغ و بابا محمودم که گـه گاهی یاد ایام گذشته می کنند متوجه شدم….

برای خواندن ادامه از تجریش تا راه آهن , آن را دانلود کنید

دانلود رمان از تجریش تا راه آهن از افسون امینیان

»»»»» دانلود رمان «««««

  • 0
  • 225
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.