دانلود رمان تخلف از پنلوپه داگلاس

دانلود رمان تخلف از پنلوپه داگلاس

-

بازیکن سابق تنیس، ایستـون بردبری (اسم ‌مونث) ، سعی مـیکرد بهترین معلمـی که مـیتـونه باشـه، همـینطور سعی مـیکرد به دانش آموزای خستـه کننده اش برسه و گذشتـه رو فراموش کنه. چیزی که باعث شـده بود به این مرحله از زندگی برسه مهم نبود. نمـی تـونست اجازه بده که مهم باشـه. ولی حالا یک جلسه اولیا مربیان خصوصی مـیتـونست گره گشای مشکلاتش باشـه. ایستـون بعد از آشنا شـدن با تایلر مارک، خیلی راحت متـوجه شـد که چرا پسرش تـو مدرسه مشکل داره. اون مرد مـی دونست چطوری کـار و ثروتشو اداره کنه، ولی یه پسر نوجوون رو ؟؟ نه! یا یه خانوم معلم جوون رو، هرچند سعیشو مـیکرد. و با این حال... یه چیزی تـو وجودش بود که ایستـون رو به سمت خـودش جذب مـیکرد سایه ای از آسیب پذیری و تلالویی از جذابیت، بارقه ای که ممکن بود بسوزونش. خـواستن اون مرد تابو بود. ولی هر دفعه که تایلر لمسش مـیکرد قدرت تصمـیم گیریش ضعیف مـیشـد و چیزی که بایـد مخفی مـی موند رو آشکـار مـیکرد.

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 558

نویسنده رمان

دانلود رمان تخلف از پنلوپه داگلاس

هم اکنون کاملترین نسخه رمان تخلف را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان تخلف ‌میباشد

قسمتی از رمان تخلف :

در حالی که بیشتر کارناوال های ماردی گرس ۱ *پر شور و شعف برگذار میشدن و نوازنده ها مهمون ها رو سرگرم میکردند، این مهمونی با جنب و جوش متفاوت‌تری لبریز شده بود.به اطرافم و آدمهای ثروتمند و قدرتمندی که لیست مهمون ها رو تشکیل داده بودن نگاه کردم. اسم و رابطه هاشون بیشتر از شغل و تحصیالتشون به عنوان رزومه به حساب میومد.

و با اینکه همه اطرافیانم به نظر ریلکس می رسیدن با توجه به نوشیدنی غیرمجاز زیادی که خورده بودن__مطمئن بودم که اینم فقط یه ماسکه که روی ماسکهای دیگه اشون زدن. اونا آروم و ریلکس نبودن بلکه مشغول کار کردن بودن، معامله ها انجام می شد و رابطه ها خریداری میشد، و سیاستمدران همیشه سر کار بودن. ولی با این حال… هوا سنگین بود. بالاخره امروز ماردی گرس تو نیواورلان بود…

برای خواندن ادامه تخلف , آن را دانلود کنید

دانلود رمان ایرانی تخلف از پنلوپه داگلاس

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 237
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.