دانلود رمان طلوعی پس از فراموشی {جلد سوم بازمانده ای از طبیعت} از الهه یخی

دانلود رمان طلوعی پس از فراموشی {جلد سوم بازمانده ای از طبیعت} از الهه یخی

- - -

همه بعد از ناپدیـدشـدن تیارانا ناامـیـد و سرافکنده‌ شـدن؛ این درحالیه‌که اتحاد بینشون از بین رفتـه و از هم دور افتادن؛ ولی یه جایی دور از دسترس مردم و جادوگر، تیارانا داره زندگی مـی‌کنه. اما چرا بر نمـی‌گرده تا به دوستاش کمک کنه؟ عکس روی جلد رمان مربوط به تیارانا است.

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات کامل

نویسنده رمان

دانلود رمان طلوعی پس از فراموشی {جلد سوم بازمانده ای از طبیعت} از الهه یخی

دانلود رمان طلوعی پس از فراموشی {جلد سوم بازمانده ای از طبیعت} در سایت دنیای رمان

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان طلوعی پس از فراموشی {جلد سوم بازمانده ای از طبیعت} ‌میباشد

قسمتی از رمان طلوعی پس از فراموشی {جلد سوم بازمانده ای از طبیعت} :

هلن؛ دستم رو روی سرم گذاشتم و درحالی که با نگرانی آشکاری طول و عرض اتاقک چوبی رو طی می کردم، به اتفاقات بد و سرنوشت سازی که چند روز قبل رخ داد اندیشیدم. روز نحسی که وقتی اومد، فکرش رو هم نمی کردیم اینگونه سرنوشت ما رو تغییر بده و آینده ی ما رو تو هاله ای از ابهام فرو ببره. درست وقتی که همه ی ما به وجود تیارانا نیاز داشتیم توسط فرمانده کارلوس به دره افتاد و دیگه خبری ازش نشد.

هنوز هم صدای فریادهای رایان که تو اون لحظه خون جلوی چشم هاش رو گرفته بود و مقابل چشم های همه ی ما فرمانده رو از بین برد، فراموش نمی کنم. چند روزی از اون اتفاق گذشته و من همچنان تو بهت کاری که جادوگر به کارلوس فرمان داده بود به سر می بردم. اون تیارانا رو زنده می خواست، چون به قدرتش نیاز داشت؛ ولی وقتی که فرمانده تیارانا رو به دره هُل داد تمام معادلات ما به هم ریخت. *** فلش بک؛ با فریاد بلند رایان،همگی دست از مبارزه برداشتیم و از حرکت ایستادیم.

گیج بودم و نمیفهمیدم چی باعث عربده های گوش خراش رایان شده. – نه! تیارانا! به سمت دره دوید و لبه ی دره زانو زد. درحالی که با چشمهای گردشده هش به دره ی مه آلود که چیزی توش مشخص نبود خیره شده بود مدام تیارانا رو صدا میزد. مات و مبهوت میخ زمین شده بودم و با نگاهم دنبال نشونه ای هرچند کوچک از تیارانا می گشتم؛ اما هرچی بیشتر می گشتم، کمتر اثری از تیارانا پیدا می کردم. نگاهی به بقیه انداختم. همه مثل من مات و مبهوت ایستاده بودند و به عربده های گوشخراش رایان گوش می دادن…

برای خواندن ادامه طلوعی پس از فراموشی {جلد سوم بازمانده ای از طبیعت} , آن را دانلود کنید

دانلود رمان طلوعی پس از فراموشی {جلد سوم بازمانده ای از طبیعت} از الهه یخی

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 284
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.