دانلود رمان پیمان خونی ( حماسه پیوند خونی جلد اول) از هلن هارت

دانلود رمان پیمان خونی ( حماسه پیوند خونی جلد اول) از هلن هارت

- - -

«دانتـه» خـون‌آشامـی در حال گرسنگی است.چیزی که مشتاق آن هست، خـون قرمز انسان است.پس از اسیر شـدن به عنوان برده خـونی برای یک خـون‌آشام زن، او بالاخره فرار مـی‌کند. در نهایت، شامه‌اش او را به نزدیک‌ترین بانک خـون مـی‌فرستد، تا گرسنگی‌اش را برطرف کند.پرستار اورژانس «ارین همـیلتـون» یک شیفت شب شلوغ دارد… تا این‌که یک غریبه زیبا را در بانک‌خـون بیمارستان پیـدا مـی‌کند. منطقش به او مـی‌گویـد، که او را به داخل بیاورد. اما او با احساسات قوی‌تر و ناآشنا تلاش مـی‌کند، تا از مردی که به نظر عجیب شیفتـه عطر او شـده‌ است، محافظت کند. کشش و عشق در بین آن‌ها مـی‌جوشیـد، اما دانتـه که از کـابوس‌های زمانه خـود_ در اسارت رنج مـی‌برد، مـی‌ترسد که خـودش را نتـواند کنترل کند و به ارین آسیب برساند… به خصوص زمانی‌که رازی را در مورد او کشف مـی‌کند که...

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات 261

نویسنده رمان

دانلود رمان پیمان خونی ( حماسه پیوند خونی جلد اول) از هلن هارت

هم اکنون کاملترین نسخه رمان پیمان خونی ( حماسه پیوند خونی جلد اول) را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان پیمان خونی ( حماسه پیوند خونی جلد اول) ‌میباشد

قسمتی از رمان پیمان خونی ( حماسه پیوند خونی جلد اول) :

من عادت داشتم روی سرهای جدا شده انسانها بخوابم… اونها در بالای سر من آویزون شده بودن، پوست آنها خاکستری و خمیری (چسبناک) بود، که اکسیر حیات از آنها تراوش می کرد. نفس کشیدم و عطر فلز آهن، خودش رو توی سلول هام تزریق کرد. این آهنی بود که بدن ما به همراه بقیه مواد مغذی در خون، به آن احتیاج داشت . ولی همان بویی نبود، که مارو حریص، یا مشتاق می کرد. آدم ها نمی فهمند هر کدوم اون ها بوی مخصوص خودشون رو دارن. عطر و بویی فراسوی عرق و فرومون، عطری که از زندگی اجباریشون سرچشمه می گیره.

از گردن یک زن بلوند، یک قطره از رایحه اش روی زبان من افتاد و از مردی مو قهوه ای عضلانی و پر از تستوسترون دیگری، طعم چرمی و مشکدار و سومی مرا با عطر و طعم گلسرخ تغذیه کرد. موقرمزها بسیار نادر بودند و خونشان بهتر از بهترین شراب های قرمز بود. موقرمزهایی با چشم های قهوه ای، بهترین طعم را داشتند. معجونی عالی با اسانس لوندر و به اندازه کافی اسیدی برای بیشتر راه انداختن آب دهان یک خوناشام. و بعد نوبت می رسید به مو مشکی ها با پوستی سفید.

آن هایی که هزاران نسل قبل در شجره نامه خانوادگیشان اصل و نسب خوناشامی داشتند. خون آنها بهترین ترکیب و کیفیت را داشت. جسور و دارای طعم جوهر مازو*، اما با این حال میوه مانند و مقدس. آنها طعم و عطر هلو، گلابی، تمشک. چرم، قهوه، و تلخ ترین شکلات. حلب و روی همراه با بنفشه و سیب و استروژن می دادند. حتی مردان نیز بوی استروژن داخل شیر می دادند. تمام این ها به علاوه طعم منحصر به فرد انسان. من برای آزادی ریسک کردم، تلاش کردم و در آخر به سختی فشار آوردم، تا اتصالات چرمی ام را آزاد کنم….

برای خواندن ادامه پیمان خونی ( حماسه پیوند خونی جلد اول) , آن را دانلود کنید

دانلود رمان خارجی پیمان خونی ( حماسه پیوند خونی جلد اول) از هلن هارت

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 310
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.