دانلود رمان گذر از غم از آذر دالوند

دانلود رمان گذر از غم از آذر دالوند

- -

رز دختر دو رگـه آمریکـای ایرانی بعد از مرگ پدر و بیماری مادر تصمـیم مـی گیرد برای زندگی به ایران نزد خانواده مادری سفر کند.
در بدر ورود با پسر دایی مذهبی خـود طاها روبه رو مـی شود که پسری کـاملا مذهبی و پایند به عقایـد مذهبی مـی باشـد
مدتی بعد از سفر رز به ایران و مستقر شـدن او در عمارت خانوادگی طاها به خاطر بی پروای ها و اذیت کردن رز تصمـیم به ترک عمارت مـی گیرد که با مخالفت شـدیـد مادر بزرگ مواجه و مجبور مـی شود برای مدتی رز را صیغه کند......

  • نوع فایل PDF
  • زبان
  • تعداد صفحات کامل

نویسنده رمان

دانلود رمان گذر از غم از آذر دالوند

هم اکنون کاملترین نسخه رمان گذر از غم را در سایت دنیای رمان دانلود کنید

بدون شک این نسخه کاملترین نسخه رمان گذر از غم ‌میباشد

قسمتی از رمان گذر از غم :

چند روز از اومدنمون می گذشت و از طاها هیچ خبری نداشتم،یعنی بازم فرار کردناش شروع شده بود و وقتی من توی عمارت بودم پاشو اونجا نمی‌گذاشت تصمیم گرفتم مثل گذشته برم و غافل گیرش کنم ،در رو که به روم باز کرد با دیدن حال داغون و آشفتش شوکه شدم و با نگرانی پرسیدم: -طاها خوبی چی شدی ؟ مثل قبل نگاه ازم گرفت و آروم گفت: -خوبم چیزی نیست -برو کنار میخوام بیام داخل. -از جلوی در کنار رفت تا داخل بشم.

بی توجه به من سمت آشپزخونه رفت و قهوه ساز رو روشن کرد. به دیوار آشپزخونه تکیه دادم و گفتم: -انگار خوب نیستی -خوبم جلوش موندم گفتم چرا نگام نمی کنی؟ -برو کنار -طاها میگم چرا نگام نمی کنی ؟ کلافه شد: -چرا باید نگاهت کنم؟ -من هنوز محرمتم… یک لحظه مثل آتش فشان فوران کرد و داد کشید : -میدونی هنوز محرمی دست تو دست مرد دیگه میای و جلوم می گردی؟آره؟ -آها پس از اومدن دیوید ناراحتی… داد زد: -اسمش رو جلوی من نیار.

واقعا ترسیده بودم رگ گردنش ورم کرده بود و از چشماش خون می بارید. -باشه… باشه… آروم باش. -نمی خوام آروم باشم برو بیرون می‌خواستم دستش رو بگیرم که عصبی پسم زد و با دست روی میز ناهار خوری کوبید شدت ضربه به حدی بود که شیشه میز شکست و دستش رو شکافت ترسیده سمتش رفتم که بازم داد کشید: -برو بیرون….. گفتم برو تا کاری دستمون ندادم -طاها … – گفتم برو بیرون به حدی عصبی بود که ترسیدم بمونم عصبی تر بشه و بلای سرش بیاد …

برای خواندن ادامه گذر از غم , آن را دانلود کنید

دانلود رمان ایرانی گذر از غم از آذر دالوند

  • لینک های دانلود
  • 0
  • 1,106
رمان های مشابه

بخش نظرات این مطلب از طرف مدیریت بسته شده است و امکان ارسال نظر وجود ندارد.